כללי
 1. רוגל יהלומים הינו סטודיו לעיצוב וייצור תכשיטי יהלומים (ח.פ 512156126) הממוקם בבנייני הבורסה ליהלומים בכתובת תובל 23 רמת גן, בית נועם קומה 4. לקריאה נוספת אודות רוגל יהלומים.
 2. תכשיטי היהלומים מוצעים למכירה לציבור באמצעות רכישה מאובטחת באתר וכן ניתן לבצע רכישה בפגישה אישית בסטודיו רוגל יהלומים בבורסה.
 3. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה.
 4. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על יד הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין רוגל יהלומים.
 5. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה בו, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 6. ברוגל יהלומים אנחנו מאמינים באיכות המוצרים והשירות שלנו ומחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 7. לקריאה אודות אמנת השירות של רוגל יהלומים.
הרכישה באתר
 1. רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל.
 2. הזמנה באתר תתקבל ותשלח עבור הגולש באם התקיימו כל התנאים הבאים:
  1. המוצרים המוזמנים נמצאים ורשומים כקיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה.
  2. מולאו פרטי ההזמנה באופן מלא ונכון לצורך חיוב ומשלוח התכשיט ללקוח.
  3. ניתן אישור למימוש העסקה ע"י חברת האשראי / התקבל אישור בנק להעברה בנקאית.
  4. בדיקת ההזמנה ואישורה על ידי צוות רוגל יהלומים.
  5. הזמנות שנתקבלו באתר יטופלו ויאושרו על ידי צוות רוגל יהלומים באותו יום / לכל המאוחר ביום העסקים הבא.
 3. בסיום העסקה ואישורה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה ובה אישור על ביצוע העסקה בצירוף מספר עסקה למעקב, אישור זה יישלח לכתובת המייל אשר הזין הלקוח בעת תהליך ההזמנה.
 4. בעת בחירה באופציית המשלוח חינם נשלח אליך את המשלוח תוך 10 ימי עבודה, בעבור איסוף עצמי ההזמנה שלך תהיה מוכנה לאיסוף בסטודיו רוגל יהלומים תוך 7 ימי עבודה. פירוט אודות משלוחים והחזרים בדף הבא. 
 5. בעת רכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת"ז, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר ופרטי תשלום. בהזנת נתונים אלו הלקוח מתחייב כי הם נכונים. יובהר בכל הלשון: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו המדויקים בעת ביצוע ההזמנה בכל סוגי הרכישות.
 6. רישום באתר וכן רכישה באתר מהווים רישום למועדון החברים של רוגל יהלומים אשר מקנה הטבות ומבצעים אשר אותם אנחנו מדוורים באמצעות דיוור ישיר; מיילים והודעות. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת מטלות הרכישה (הנפקת חשבונית, פרטי משלוח וכו).
 7. אנו נוקטים באמצעי זהירות המתקדמים ביותר עבור רכישה בטוחה. אתר רוגל יהלומים מאובטח באמצעות SSL והעברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות רכישה בפורטל מבוטח.
 8. בכל משלוח תכשיט, יקבל הלקוח קופסת אריזה, תעודת אחריות, חשבונית וקבלה.
 9. רוגל יהלומים אינה אחראית לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינן בשליטתה: שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות, וכן באם הלקוח אינו זמין לקבלת המשלוח.
 10. . התמונות באתר הנן לרוב גינריות שכן מלאי תכשיטי היהלומים בסטודיו מתחדש מעת לעת, אי לכך יתכנו שונויות בין התמונה באתר לבין הפריט המתקבל, בעיקר בהתייחס לגודל ואיכות היהלומים. כמו כן התמונות באתר עוברות עיבוד פוטושופ כגון המרה מזהב לבן לזהב צהוב וכדומה.
 11. מחירי האתר לרוב קבועים אולם רוגל יהלומים שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המחירים בהתאם לתנודות השוק, שערי מט"ח עלויות תשומות וכו מעת לעת
 12. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם
 13. אם בתום לב נפלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור המוצר ו/או מחירו, לא יחייב הדבר את החברה. החברה תאפשר לצרכן לבטל את העסקה ותשיב לו את מלוא הכסף ששילם
 14. עבור מוצרים שאינם ניתנים לרכישה באמצעות האתר, המחרים והמוצרים באתר הם בגדר תצוגה קטלוגית , פרטים נוספים אודיתיהם כגון תעודה, חיתוך וכו ייתנו בפגישה אישית בסטודיו. 
 15.  המידע האישי של לקוחתינו יישמרו במאגר המידע של האתר ולא יועברו לצד ג׳ בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין. 
אחריות ותיקונים
איכות התכשיטים, איכות היהלומים ועבודת השיבוץ שלנו הם ערך ממעלה ראשון בסטודיו רוגל יהלומים ולכן אנו מעניקים אחריות לכל החיים.
אנחנו נתקן ללא עלות את התכשיט במקרים הבאים –
 1. פגמי ייצור במתכת.
 2. השלמת יהלומים קטנים אשר נפלו ואבדו בתכשיט משובץ (קטנים מ0.05).
 3. שיבוץ מחדש של יהלום שנפל (אך לא אבד).
ויש לציין כי האחריות חלה רק בעת שימוש סביר בתכשיט, ורוגל לא תיקח אחריות על נזק הנגרם מתאונה/ הרס/ שימוש לא סביר בתכשיט.
תכשיטי היהלומים של סטודיו רוגל יהלומים מלווים בתעודה גמולוגית החתומה ע"י גמולוג המהווים אסמכתא לאיכות היהלומים הנרכשים וכן הערכה לביטוח.
ברכישה של טבעות אנחנו מתחייבים לספק לכם שירות שינוי מידה ראשון ללא תשלום נוסף.
רוגל יהלומים ימשיך לספק לכם שירות לכל בעיה שתצוץ לאחר הרכישה במשרדינו.
החלפות
רוגל יהלומים מתחייבת לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה. שביעות הרצון שלכם מהקנייה ברוגל יהלומים חשובה לנו ולפיכך אנו מאפשרים את החלפת המוצר בהגעה לסטודיו בלבד.
על הלקוח להודיע טלפונית כי ברצונו לבצע החלפה – ולשם כך הוא יוזמן לסטודיו ברמת גן בכדי לבחור ממלאי התכשיטים שלנו פריט להחלפה:
 1. החלפה בפריט באותו השווי היא ללא עלות.
 2. החלפה בפריט יקר יותר- ייעשה חיוב באופן יחסי על ההפרש.
 3. החלפה בפריט זול יותר – יינתן החזר כספי על ההפרש.
החזרות וביטול עסקה
 1. אם מכל סיבה התכשיט שקניתם באתר לא התאים לכם תוכלו להחזירו באריזתו המקורית תוך 30 לסטודיו רוגל יהלומים ובתנאי שלא נעשה בו שימוש ולקבל זיכוי מלא.
 2. הזיכוי יתבצע באופן בו בוצע התשלום תוך 14 ימי עבודה מיום ההחזר. 
 3. הודעה על הביטול תימסר לחברה באמצעות טלפון /מייל /טופס ביטול עסקה.
 4. לא ניתן לבטל עסקאות שהן בגדר ״הזמנה מיוחדת״ כלומר תכשיט ש״נתפר״ למידות הלקוח ולבקשותיו.
לקבלת אינפורמציה נוספת אודות החלפות משלוחים החזרות וביטולי עסקה בקרו בעמוד שאלות נפוצות