טבעת יהלומים ספיר -דיאנה

טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה הפכה לסמל יופי וסטטוס לא רק בבית המלוכה האנגלי, אלא גם בעולם התכשיטים האופנתי והעכשווי. תכשיט נחשק זה מתאפיין באבן ספיר כחולה גדולה בצורת אובל, המשובצת במרכזה של הטבעת, ויהלומים באיכות גבוהה המשובצים סביב אבן החן. הספיר הכחולה מסמלת מלכותיות, יופי, חוזק נשי, ורכות בו זמנית. צבעה הכחול העמוק של אבן הספיר כובש את ליבן של נשים רבות, משחר ההיסטוריה הצבע הכחול מלווה בתי מלוכה ובפרט את הממלכה האנגלית. טבעת דיאנה קיבלה את שמה, כאמור מבית המלוכה האנגלי, עת התארסה הנסיכה דיאנה בשנת 1981.

"הנסיכה של העם", הייתה יוצאת דופן בגישתה הפשוטה והייתה ידועה בעולם בזכות רוחב ליבה וניסיונה לפרוץ את מגבלות המסורת של בית המלוכה האנגלי העתיק. בשונה משאר נשות המלוכה אשר נהגו להזמין עבורן תכשיטים בעיצובים אישיים משובצים יהלומים גדולים מאוד ובמחירי עתק , בחרה לעצמה הנסיכה דיאנה טבעת ספיר ויהלומים מתוך קולקציה קיימת, בחירה צנועה בהחלט למי שמיועדת להיות נסיכה. כך קרה כי בפעם הראשונה בהיסטוריה, אשת מלוכה עונדת תכשיט יהלומים אשר עמד למכירה גם לקהל הרחב, ובמחיר שרבים יכלו להרשות לעצמם. אומרים, שהנסיכה דיאנה בחרה דווקא בטבעת זו, כי היא הזכירה לה את טבעת האירוסין של אמה.

 

 

אחרי מותה של הנסיכה, הטבעת עברה לבנה נסיך וויליאם, שאיתה הציע נישואין לאהבת חייו- קייט מידלטון, דוכסית העתידית של קיימבריג'. מאז טבעת ספיר זו הפכה לאחד התכשיטים הנחשקים ביותר, ונעשו עותקים ועיצובים דומים לה. "טבעת דיאנה"- הפכה למושג בעולם התכשיטים בשל העיצוב העל – זמני כפי שהועברה לנסיכה קייט,  היא יכולה לעבור מדור לדור,  היופי והקסם של  הספיר העטוף ביהלומים יקסמו גם לבת, גם לאימא וגם לסבתא.

 

רוגל יהלומים שמחה להציג בפניכם עיצוב מדהים זה של טבעת ספיר דיאנה, כחלק מקולקציה של תכשיטים המשלבים אבני חן ויהלומים. טבעת זו קיימת בוריאציות שונות ומחירים מגוונים, ואיתה גם עגילים ותליון המתאימים.

השאירו את הפרטים שלכם ויועצת היהלומים שלנו תחזור אליכם ותענה על כל שאלה שיש לכם

השאירו את הפרטים שלכם ויועצת היהלומים שלנו תחזור אליכם ותענה על כל שאלה שיש לכם