טבעת יהלום 1 קראט

הכנו עבורכם מדריך מרוכז לקניית טבעת יהלום 1 קראט, מחירים, איכויות וטיפים לרכישה נבונה:

בין אם אתם מחפשים טבעות אירוסין או פשוט רוצים טבעת יהלום יוקרתית , בוודאי תרצו לדעת  על מה צריך להקפיד כאשר קונים יהלומים בסדר גודל כזה? כמה עולה טבעת יהלום 1 קראט?  ואילו עיצובים קיימים לטבעות יהלום 1 קראט? הכל במדריך זה.

כאשר קונים טבעות יהלומים אנחנו סוכמים את סך משקל היהלומים המשובצים בהם: מידת המשקל של היהלומים היא "קראט" אחד כאשר 1 קראט = 0.2 גרם.

טבעות יהלום 1 קראט מתחלקות לשני סוגים – טבעות יהלומים בהם יהלום מרכזי אחד שהוא 1 קראט, וכן טבעות יהלומים שסך היהלומים בהם מסתכם ל- 1 קראט.

טבעות יהלומים 1 קראט אבן בודד וסך אבנים

טבעת יהלום 1 קראט 

טבעת זו מורכבת משני מרכיבים האחד טבעת זהב והשני יהלום במשקל 1 קראט. טבעות יהלום 1 קראט  הן טבעות אשר "נותנות" את הבמה ליהלום המרכזי ולרוב עיצוב הטבעת יהיה קלאסי ונצחי. היהלום שומר על ערכו לאורך השנים ומלווה בתעודה הוא מהווה נכס של ממש במאגר הנכסים המשפחתיים.

טבעת יהלום 1 קראט מעוצבות

אלו הן טבעות שיש להן יהלום אחד ראשי וכן מספר יהלומים המשובצים על צידי הטבעת להשלמת העיצוב , טבעות אלו נוצצות ומרשימות. למשל טבעת יהלום אשר משובצת יהלום בגודל 0.70 קראט (נקרא גם 70 נקודות) ולה יהלומים בצדדים במשקל 0.30 קראט (נקרא גם 30 נקודות) , משקל היהלומים בטבעת זו יהיה 1 קראט .


                                                             טבעת יהלום אובל 1 קראט

טבעת יהלום אובל 1 קראט

                                                                    טבעת יהלום לני 1 קראט

טבעת יהלום לני 1 קראט

 

הנחיות לקניית טבעת יהלום קראט

טבעות יהלום 1 קראט הן השקעה ויש להתייחס לרכישה שלהן כהשקעה בנכס , וככזה הקפידו לקנות במקום אמין , הנה מספר גורמים שיעזרו לכם לבצע רכישה בטוחה ובאיכות גבוהה יותר וכן לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.


1.בצעו רכישה ממקום מסודר – יצרן תכשיטים המורשה למכור יהלומים ללקוחות פרטיים , בעל ותק ניסיון ושם טוב. קנייה אצל יצרן תכשיטים וגמולוג ותיק בתוך כותלי הבורסה לרוב עדיפה. (עוברים את הביטחון).


2. בכדי לשמור על ערך הקנייה ואם התקציב מאפשר זאת- הימנעו מיהלומים מטופלים (קרא על יהלומים אלו) . קנו יהלומים טבעיים .


3. דרשו תעודה גמולוגית של מכון גמולוגי חיצוני מוכר כגון: EGL, IGI, HRD, GIA, GCI . בחנו את מרכיביה וודאו כי אתם מבינים את הכתוב, יש הרבה פרמטרים בתעודה, צבע וניקיון אינם מספקים לקביעת איכות היהלום.

4. הקפידו על איכות היהלום לפי הפרמטרים הבאים :

צבע: ככל שציון צבע היהלום גבוה יותר היהלום ייראה לנו לבן יותר , קנו יהלום בצבעים: D, E, F, G, H , I (כאשר D הוא הגבוה ביותר). רמת צבע נמוכה יותר כגון J אפשרית אולם רק בתנאי שאתם רואים את היהלום בעיניים וזה מקובל עליכם, זהו צבע שלא מתאים לכל אחד.

ניקיון: ציון התכלילים הפנימיים ביהלום, ככל קנו יהלום בעל ציון : SI ומעלה, כאשר רמת ניקיון גבוהה מאוד (VVS ) מחיר היהלום יהיה גבוה (>20,000 ₪ ) רמת ניקיון נמוכה מ- SI3 יותר אינה מומלצת שכן הפגמים נראים בעין. (ראו דוגמאות בצילום מיקרוסקופי של ניקיון היהלומים

חיתוך: ציון החיתוך הוא זה שמשפיע על הצורה בה היהלום מחזיר אור והופך אותו למנצנץ כמו שאנחנו אוהבים. ככלל, נמליץ לקנות יהלומים בציון חיתוך Very Good ומעלה , ציון נמוך יותר אפשרי אם בוחנים את שאר הפרמטרים בקפידה ומוודאים כי הנצנוץ של היהלום לא נהרס וציון החיתוך אינו בגין יהלום פחוס או ברוחב נמוך מהממוצע.
היוועצו ביועץ היהלומים שלכם בכדי לבצע את הרכישה הטובה ביותר.

קחו אותי למדריך יהלומים מפורט 

טיפ קטן לחסכון גדול

מחירי יהלומים נעים לפי היצע וביקוש ורחשי השוק, וכמו שכולם רוצים דירה במרכז תל אביב, כולם רוצים טבעת יהלום 1 קראט, אולם אם תסכימו לקנות יהלום 0.90 קראט (כ-10% פחות במשקל) תוכלו לחסוך במחיר עד 30%. יהלומים 0.90-0.95 קראט נראים כמעט כמו קראט אבל עולים הרבה הרבה פחות, אם תוסיפו כמה יהלומים קטנים בכל צד, סך הקראט בטבעת יגיע ל-1 קראט, ותוכלו לקרוא לטבעת שלכם טבעת יהלום 1 קראט אבל לשלם הרבה פחות. ומה עם יהלומים בתחום 0.95-1 קראט אתם שואלים ? – אלו יהלומים נהדרים ! אך קשים יותר לרכישה בגלל שיש להם ביקוש גבוה.

 


 

כמה עולה טבעת יהלום קראט ?

התשובה לשאלה הזו מורכבת שכן איכות היהלומים משפיעה רבות על מחיר הטבעת, אולם מניסיוננו העשיר במכירת טבעות יהלום 1 קראט בבורסה ליהלומים ברמת גן נאמר כי:
טבעת יהלום 1 קראט מעוצבת (עם יהלומים בצדדים) ניתן לקנות החל מ- 5000 ₪ ועד ל- 30,000 ₪, הממוצע נע סביב ה-10,000 ₪.
טבעת יהלום 1 קראט סוליטר ניתן לקנות החל מ- 7000 ₪ ועד ל- 45,000, כאשר הממוצע נע סביב 16,000.
*המחירים מתייחסים ליהלומים טבעיים באיכות מסחרית ומעלה.

קראו עוד על מחירון יהלומים 


 
עכשיו כל מה שנותר לך לעשות הוא לבחור את טבעת האין סוף שתלווה אותך ותנצנץ יחד איתך בכל רגע מרגש.

יש לך שאלות או התלבטויות? הצוות שלנו בסטודיו ישמח לעזור לך!

אנחנו זמינים עבורך בטלפון 03-5753939 או בוואטסאפ שלנו

לקריאה נוספת : 

המדריך המקוצר ליהלומים

לכל מדריכי היהלומים

השאירו את הפרטים שלכם ויועצת היהלומים שלנו תחזור אליכם ותענה על כל שאלה שיש לכם

השאירו את הפרטים שלכם ויועצת היהלומים שלנו תחזור אליכם ותענה על כל שאלה שיש לכם